Click aici »

Tamplar ferestre si usi termopan

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Arad Arad
Domeniile ofertei
Productie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
26-04-2016
Data actualizare
27-06-2016

Descrierea postului

Atelier de tamplarie lemn din Arad,reprezentant al unei firme din Ungaria, producatoare de ferestre si usi din lemn stratificat angajeaza tamplar si lacatus cu experienta pentru asamblare si montaj ferestre si usi din lemn stratificat.

Cerinte

-experienta in domeniu;
-vechimea in specialitate: minim 6 luni;
-dexteritate manuala
-spirit de observatie, atentie la detalii
-cunaosterea limbii maghiare prezinta avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

-salarizare avantajoasa in functie de experienta
-mediu de lucru placut,echipa tanara
-contract de munca pe perioada nedeterminata