Tamplar ferestre lemn/mobila si sef de atelier / inginer tehnolog  pentru Micesti, Arges

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Mioveni, Pitesti Mioveni Pitesti
Domeniile ofertei
Inginerie, Industrie, Productie
Data introducerii
25-10-2012
Data actualizare
25-10-2012

Descrierea postului

Responsabilitati
Tamplar universal, de preferat cu experienta in productia de tamplarie lemn (ferestre si usi lemn stratificat); trebuie obligatoriu sa stie sa lucreze pe minim 2 utilaje.
Locul muncii: com Micesti, jud Arges (la 15 km de Pitesti si 8 km de Mioveni)

Cerinte

Cerinte
-tamplar universal
-experienta in domeniu
-OBLIGATORIU persoana corecta
-bun meserias
-program normal de 8 h / zi de 7.00 la 15.30;
-cateodata disponibilitate program prelungit (cateva zile / luna);
-de obicei nu se lucreaza sambata, nici duminica; decat uneori sambata (aprox o sambata / luna), care se recupereaza

SEF ATELIER CU EXPERIENTA IN PRODUCTIE SAU INGINER TEHNOLOG

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii Oferite
-salariu si program decente
-transport Pitesti-Micesti si retur asigurat de firma