Click aici »

System Junior

Nivel cariera
Liceu, Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
IT Software, IT Hardware
Data introducerii
31-10-2016
Data actualizare
31-10-2016

Descrierea postului

- Candidatul va face parte din departamentul de sisteme, in cadrul echipei Suport Clienti;
- Se ocupa de sectorul de alimentare, implementare si management al bunurilor;
- Este responsabil de posta electronica, platformele sistemelor mobile;
- Asigura partea de suport pentru userii si clientii companiei;
- Conduce in colaborare cu alte echipe IT analiza fazelor de cerinte, proiectie, analiza a datelor, configurarea si intretinerea infrastructurii masinariilor si aplicatiilor si proceselor ICT ale companiei;
- Se subordoneaza Managerului de Sistem si Securitate.

Cerinte

- Studii superioare in domeniu;
- Cunostinte de limba engleza nivel avansat;
- Experienta in administrarea sistemelor IT este necesara;
- Foarte bune abilitati de relationare si spirit de chipa dezvoltat;
- Buna gestionare a situatiilor neplacute;
- Persoana proactiva, motivata si implicata in activitate;
- Aptitudini de rezolvare a situatiilor neplacute in scurt timp;
- Experienta intr-un mediu activ si integrare continua.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
- Mediu de lucru placut;
- Posibilitate de avansare in cariera.
- Echipa tanara, dinamica si placuta.

Despre companie:
Clientul nostru este o companie multinationala, cu sediul central in Milano, Italia. Compania este specializata in managementul documentelor, precum si in dezvoltarea de servicii si solutii BPO. In momentul de fata aceasta companie are 10 sedii operative cu peste 800 de angajati.