Click aici »

Suport Tehnic Lb. Engleza - Partener BitDefender

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Rimnicu-Vilcea Bucuresti Rimnicu-Vilcea
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
21-11-2018
Data actualizare
21-11-2018

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Ti-ai modat Minecraft-ul pana a inceput sa arate ca Skyrim? Transforma-ti pasiunea intr-un job! Aplica pentru pozitia de Suport Tehnic in proiectul Bitdefender si foloseste-ti abilitatile pentru a incepe o cariera in IT!

Cerinte

Activitatea este in limba engleza si presupune preluarea solicitarilor primite din partea clientilor Bitdefender, prin telefon, e-mail si chat.

Program de lucru flexibil part time/full time, organizat in functie si de disponibilitatea ta. De exemplu : 06:00 - 14:00 / 14:00 / 14:00 - 22:00 / 16:00 - 00:00 / 17:00 - 01:00 / 18:00 - 02:00 / 19:00 - 03:00 / 20:00 - 04:00 / 21:00 - 05:00;

PS. Iti poti lua si prietenii cu tine daca doriti sa faceti parte din aceeasi echipa :)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Traininguri specializate platite;
Salariu fix + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta, ce vor creste progresiv odata cu experienta acumulata de tine pe proiect;
Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei.
Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT - Software.
Si pentru ca intelegem importanta imbinarii lucrului cu o atmosfera relaxanta - concursurile, zilele tematice si iesirile intre echipe sunt nelipsite