Click aici »

Suport client / Vanzari online

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
12-09-2017
Data actualizare
12-09-2017

Vissionbuy

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

- desfasoara activitati de suport client pentru persoane fizice (telefonic, pe email si pe chat)
- desfasoara activitati de vanzari prin telefon
- furnizeaza informatii corecte si complete despre ofertele in derulare
- contribuie la cresterea bazei de clienti si a vanzarilor

Cerinte

- persoana orientata spre client, cu bune abilitati de comunicare si relationare, cu o voce placuta
- persoana energica, comunicativa si deschisa spre a  invata lucruri noi
- persoana  perseverenta, ambitioasa, cu initiative, orientata catre rezultate
- cunostinte de baza de operare pe calculator (Word, Excel, e-mail)
- experienta in orice domeniu de vanzari (experienta constituie un avantaj)

Oferta (bonusuri, beneficii)

- contract de munca
- salariu fix+comision din vanzari
- training gratuit
- mediu de lucru placut, echipa simpatica

Trimite CV