Click aici »

Supervizor HoReCa

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Publicitate/PR, Management/Consultanta, Educatie/Training
Data introducerii
25-06-2013
Data actualizare
25-06-2013

Descrierea postului

Supervizor cu masina personala si cu experienta in domeniu, in special in activitatile desfasurate in HoreCa.

Program:

- Zi - Birou: Marti-Vineri: 14.00 - 18.00 (in cazul in care va avea evenimente pe timpul zilei, nu va mai veni la birou, in functie de incarcare)

- Seara - HoReCa: Miercuri - Sambata, de la 19.00 la 23.00 (este posibil sa inceapa si mai tarziu, in functie de planificare)

Cerinte

Cerinte:

- Disponibilitate
- Diplomatie
- Implicare
- Punctualitate
- Responsabilitate
- Aspect fizic placut, inaltime peste 1.70
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Abilitati/experienta de coordonare/ motivare a echipei
- Permis de conducere si masina personala

Responsabilitati:

- Coordonarea echipelor care activeaza pe canalul HoReCa
- Comunicarea constanta cu TL & reprezentanti client & Clock office
- Poze in field
- Verificare speech/respectare atributii/ aspect hostesse
- Pontaje saptamanale, rapoarte de activitate
- Predare materiale necesare catre echipe

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial:
- Salariu avantajos, la care se adauga bonus dupa primele 3 luni pt performante
- Decont combustibil
- Telefon + laptop