Click aici »

Supervizor (domeniul hotelier) - Anglia

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Entry-level Management
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
31-10-2016
Data actualizare
31-10-2016

Descrierea postului

Rentacred HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de Supervizor in cadrul unei firme de curatenie din Marea Britanie.

Descrierea postului:
Supervizorul desfasoara activitati de supraveghere si verificare a personalului si are urmatoarele responsabilitati:
-Intocmirea listelor pentru efectuarea curateniei in camerele de hotel de catre cameriste/cameristi.
-Verificarea camerelor dupa efectuarea curateniei.
-Intocmirea raportului zilnic/lunar precum si planul saptamanal de lucru pentru angajati.

Se incheie cntract de munca pe perioada de 12 luni cu posibilitate de prelungire.
Pe parcursul contractului se asigura cazare contra cost: 270 de lire/luna. Cazarile sunt doatate cu camere duble in care vor lui 2 persoane si bucatarii complet utilate.
Program de lucru si salarizare: 7,20 lire/ora, 8 ore/zi, 6 zile/saptamana, 1 zi libera pentru odihna. Se ofera posibilitatea de a face ore suplimentare.
Salariul se vireaza in cont bancar deschis in Marea Britanie de doua ori pe luna: 5 si 20 ale lunii.

Cerinte

Se cer cunostinte de limba engleza - la nivel avansat,
Experienta anterioara de munca pe un post similar,
Recomandare de la ultimul loc de munca,
Permis categoria B (constituie avantaj),
Disponibilitate de a sustine interviu organizat pe skype cu angajatorul.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Alte facilitati: concediu de odihna 5-6 saptamani pe an, zile libere (Sarbatorile legale, Craciunul), concediu medical platit, suport in obtinerea NINO, Insurance number, mentor, preluare de pe aeroport la sosire.

Toate persoanele acceptate pentru ocuparea postului beneficiaza de trainig.