Click aici »

Supervizor camerista hotel 4 stele

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
20-07-2017
Data actualizare
20-07-2017

Descrierea postului

Veti fi responsabil sa va asigurati ca oaspetii nostri au o prima impresie excelenta atunci cand intra in camera lor si ca acest lucru este mentinut pe tot parcursul sederii lor. Veti vizita camerele noastre pentru a le inspecta inainte ca oaspetii sa intre, asigurandu-va ca toate inventarele sunt in vigoare si ca acestea sunt de o calitate foarte bunai.

Veti fi, de asemenea, obligati sa efectuati controale de control al calitatii pentru a va asigura ca apartamentele/camerele noastre sunt imaculate pentru oaspetii nostri.

Cerinte

- o persoana pozitiva cu o mare atentie la detalii, precum si abilitati bune de management
- experienta similara hotel 4/5*
- engleza foarte buna

Oferta (bonusuri, beneficii)

Un salariu competitiv
Mancare gratuita la locul de munca
Cazare 34 lire pe saptamana
31 de zile de vacanta in fiecare an, inclusiv sarbatori legale (aceasta creste anual, pana la maximum 33 de zile)
Scheme de stimulare bazate pe hoteluri
Beneficiile voluntare, inclusiv reduceri la unele calatorii, activitati de timp liber, sanatate, comert cu amanuntul si autovehicule
Reduceri de cazare in cadrul grupului cu tarifele colegilor la celelalte hoteluri ale noastre
Premii lungi de servicii care cresc cu serviciul
Oportunitati excelente de instruire si dezvoltare in cadrul hotelului si al companiei
Recompense financiare pentru furnizarea de servicii senzationale