Click aici »

Supervisor

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Altele
Data introducerii
30-07-2012
Data actualizare
30-07-2012

Descrierea postului

Responsabilitati
- Supravegherea copiilor si demararea unor activitati distractive/educative cu acestia
- Intretinerea locului de joaca
- Interactionarea eficienta cu clientii

Cerinte

Pentru acest tip de job avem nevoie de persoane dinamice, motivate, amabile si zambitoare si carora sa le faca placere sa isi petreaca timpul inconjurate de copii.

Alte cerinte
- atentie distributiva
- orientare catre nevoile clientilor
- spirit de echipa

Avem nevoie de oameni care sa intre in locul de joaca cu zambetul pe buze si sa iasa la fel.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Carte de munca din prima zi de lucru

Salariu - 600 lei (net) + 200 lei bonuri de masa

Bonusuri lunare - in functie de performanta / atitudine fata de clienti si colegi / implicare in activitatile cu copiii

La fiecare 6 luni salariul se mareste automat cu 50 lei

Program de lucru flexibil (se accepta schimburile de tura intre angajati)
6 ore/zi - 5 zile/saptamana
Se lucreaza si in weekend - in functie de cum este stabilit programul tuturor angajatilor

Posibilitati de avansare pe pozitia de SHIFT MANAGER sau MANAGER - in functie de implicare si performanta