Click aici »

Summer Jobs in SUA pentru studenti

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Tara
Romania, United States
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Elevi/Studenti
Data introducerii
26-10-2010
Data actualizare
26-10-2010

Descrierea postului

Amusement park din Virginia Beach, VA angajeaza studenti romani pentru departamentele restaurant si receptie in perioada vacantei de vara 2012.

Cerinte

Cerinte: student la zi si limba engleza nivel mediu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii: 7-9 USD/ora, cazare asigurata. Aceste oferte fac parte din programul Summer Jobs USA 2012.

Pentru detalii referitoare la acest program si viza J1 va rugam sa ne contactati:

Com Invest Sibiu, bd. Victoriei nr. 27 Sibiu, www.com-invest.org