Click aici »

Sudori si lacatusi - Germania

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, Germany
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Industrie
Data introducerii
13-03-2019
Data actualizare
13-03-2019

Descrierea postului

Avem nevoie de lacatusi si sudori pentru un santier naval din Germania incepand cu 1 aprilie.

Asiguram cazarea si transportul angajatilor pe teritoriul Germaniei.
Nu asiguram transportul international.
Cunostinte de limba germana sau engleza la nivel conversational constituie bineinteles un avantaj!

Salariu 10-12 euro/net.
Diurna 15 euro/zi

Cerinte

- 30 sudori calificati cu experienta de lucru pe santier naval si autorizatii recunoscute international tip 111,135,136,141
- 17 lacatusi de asemeni calificati,cu experienta si certificate recunoscute international.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contacatati la telefon 0746600559 sau la sediul firmei din Tulcea str Pacii nr 3 Bl s2 sc b ap 3