Click aici »

Sudori pentru munca in Olanda

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Netherlands,The
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
25-11-2015
Data actualizare
13-11-2019

Descrierea postului

In continuu recrutam Sudori (111,141,135-136)!

Noi iti oferim sansa de a lucra in Olanda cu contract full-time, nelimitat, conditii de lucru bune, masina de companie si salariu competitiv!

Cerinte

- Materialele folosite: otel,inox
- Tevi de dimensiuni medii si mari
- Proiecte pe lunga durata
- Cerinta absoluta: autorizatie (111,141,135/36) valabil
- Cel putin 3 ani de experienta ca si sudor
- Vorbirea limbii engleze la nivel comunicativ

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
- Pe timpul sederii in Olanda aveti posibilitatea sa va adresati unui coordonator in lb. romana
- Cazare avantajoasa cu camera proprie
- In caz de nevoie puteti inchiria o masina Eastmen, care poate fi folosita si pentru uz privat
- Asigurare colectiva, care include asigurarea medicala, precum si spitalizare, in caz de nevoie
- Contract de munca full-time, conform normelor legale din Olanda, pe perioada nedeterminata de timp