Click aici »

Sudori, lacatusi si necalificati pentru scari si balustrade

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
16-06-2018
Data actualizare
17-07-2019

Descrierea postului

Sudor MIG-MAG si TIG-WIG
Lacatus confectii metalice
Necalificati confectii metalice.
Suntem specializati in executia de scari si balustrade.
Tel0722858514
Iti oferim un loc de munca sigur, serios, un loc de munca la care esti respectat, un loc de munca la care iti face placere sa lucrezi.
Ne gasiti in Timisoara, strada Martir Silviu Motohon 32A, Calea Lipovei.

Cerinte

Cautam persoane responsabile, motivate, interesate sa castige pe masura efortului lor.
Seriozitate, Exclus alcoolici!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu, bonusuri, prime.
Perspective foarte serioase pe termen lung.
Diurna la deplasari.
Plata in plus la deplasari in strainatate.
Posibilitate cazare pentru persoane din alte localitati.