Click aici »

Sudor MIG-MAG si/sau TIG

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov, Codlea, Zarnesti Brasov Codlea Zarnesti
Domeniile ofertei
Productie, Inginerie, Industrie
Data introducerii
08-05-2019
Data actualizare
10-07-2019

Descrierea postului

Societatea METAL TECH PRECISION PARTS SRL, angajeaza SUDORI cu experienta (si incepatori) in sudura MIG-MAG si/sau TIG, pentru fabrica din localitatea Cristian, judetul Brasov.

Se realizeaza suduri pe tabla subtire din materialele: otel/ inox/ aluminu.

Cerinte

Se solicita:
1. Rezistenta la efort fizic in conditii de temperatura ridica;
2. Apt fizic pentru realizarea sarcinilor specifice postului
3. Spirit de observatie, memorie vizuala;
4. Stabilitate si mobilitate a atentiei;
5. Rezistenta la sarcini de lucru repetitive;
6. Respectare riguroasa a regulilor si instructiunilor;

Experienta anterioara in domeniul prelucrarilor de precizie pe tabla, poate constitui un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera pachet salarial atractiv:
- salariu motivant, negociabil la momentul interviului/proba de lucru;
- tichete de masa;
- bonusuri lunare in functie de activitatea prestata;
- bonusuri periodice speciale;
- prime de vacanta/fidelitate;
- asigurare medicala (Medlife);
- transportul la si de la locul de munca;
- training-uri de perfectionare la locul de munca dar si in Belgia (daca exista disponibilitate pentru deplasare);
- posibilitati multiple de avansare;

Se ofera un mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara, profesionista si dinamica.