Click aici »

Sudor Mig-Mag sau Tig

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Belgium
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Industrie
Data introducerii
13-02-2018
Data actualizare
18-09-2018
Confidential
expirat

Descrierea postului

- Constructia instalatiilor industriale (aceasta implica fabricarea si asamblarea masinilor mici si mari, a suporturilor si a sasiurilor, a balustradelor si a scarilor cu balustrade).
- Se lucreaza in regim de zi

Cerinte

- disponibilitatea de a lucra in afara tarii pe o perioada nedeterminata;
- engleza la nivel mediu- conversational;
- experienta minim 2 ani;
- abilitatea de a citi planuri si a lucra independent;
- diferite procedee si pozitii de sudura