Click aici »

Sudor, lacatus, mecanic, strungar, frezor, operator cnc

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
12-01-2018
Data actualizare
12-01-2018

Descrierea postului

Societatea noastra angajeaza mecanic utilaje, electrician utilaje, sudor mig-mag-tig-wig, lacatus confectii metalice, lacatus montator, frezor si strungar universal, operator cnc- in domeniul confectionarii si montariistructurilor metalice si a echipamnetelor industriale, pentru lucru in tara cu posibilitate de a lucra in afara.

Cerinte

- studii de baza: liceu sau scoala profesionala
- studii de specialitate: cursuri de calificare in meserie(OPTIONAL)
- disponibilitate de invatare si perfectionare continua.
- persoana cu minim 2-3 ani de experienta in domeniu;
- experienta in domeniul confectiilor metalice
- persoana serioasa, motivanta, dinamica, orientata spre rezultate
- rezistenta la efort si dorinta de implinirea a proiectelor in desfasurare

Oferta (bonusuri, beneficii)

- contract de munca
- program de 8 ore
- salariu atractiv
- posibilitate de lucru in afara tarii