Click aici »

Sudor electric pentru armatura

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
07-05-2019
Data actualizare
15-07-2019

Descrierea postului

Recrutam sudori electrici pentru armatura - Franta.

Cerinte

- Pregatirea armaturilor pentru asamblare
- Sudura electrica (nr. 135 conform ISO 4063): asamblari in cruce cu diametrul de 6 pana la 50 mm
- Felul si debitul gazului
- Intensitatea de sudura
- Diametrul firului
- Viteza de derivare (sudura semi-automata)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Remuneratie neta de 1650 euro lunara raportat la 39 h pe saptamana saptamana (salariu si alte venituri) si toate cheltuielile deduse (cazare, impozit pe venit si masina, in afara de masina personala).
Reprezinta avantaj cunoasterea limbii franceze si plecare cu masina personala (dar nu este obligatoriu).

Transportul Romania-Franta este rambursat la primul salariu (daca se pleaca cu masina personala se ramburseaza de la 250 euro pana la 300 euro). Daca se utilizeaza masina personala in Franta (ruta cazare-munca), se aplica un forfetar de 0,15 euro/km si daca se foloseste masina inchiriata se aplica 0,10 euro/km.

Trimite CV