Click aici »

Sudor argon

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Industrie
Data introducerii
27-09-2013
Data actualizare
30-09-2016

Descrierea postului

Sudura in argon:
- stabileste si transmite necesarul de materiale pentru activitatea sa, conform procedurii aferente;
- raspunde de gestionarea patrimoniului pe care il are in dotare;
- cunoaste aspectele de mediu semnificativ majore referitoare la locul sau de munca si actioneaza in scopul tinerii sub control a impacturilor, conform programelor de management de mediu;
- vorbeste  manierat, politicos si respecta colegii de munca;
- in situatia in care intra in contact cu clientii, are o atitudine cuviincioasa si politicoasa;
- cand este nominalizat responsabil de lucrare, raspunde nemijlocit de realizare conform instructiunilor produsului respectiv;
- participa la instruirile si simularile pentru situatii de urgenta organizate in firma;

Cerinte

- experienta minima 5 ani;
- capacitate de a lua decizii optime in conditii dificile;
- usurinta in comunicare, rezistenta la stres.
- comunicare si spirit de lucru in echipa; respect fata de cei cu care intra in contact;
- capacitate de a citi si utiliza desenele de executie si  altele similare, imaginatie spatiala;
- capacitate de a stabili si organiza locul de munca (pregatirea echipamentului,a materialelor de adaus, curatenia);
- capacitatea de a prelucra piese de diferite forme si marimi si rugozitatea impusa de documentatia de executie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- desfasoara activitatea intr-un singur schimb de 8 ore. Salariu negociabil.