Click aici »

Subdistribuitori Zonali

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Bacau, Brasov, Bucuresti, Iasi, Ploiesti Bacau Brasov Bucuresti Iasi Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
29-01-2014
Data actualizare
29-01-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.

Descrierea postului

Cautam subdistribuitori in diferite locatii din Romania pentru a deveni parte a unui concept unic si puternic, pentru a-si stabili si a-si conduce o afacere locala.

Bine ati venit - nu ratati ocazia dumneavoastra!
Produsele VEIDEC sunt distribuite exclusiv prin intermediul agentilor de vanzari direct la utilizatorul final.
Numarul de oportunitati disponibile este limitat, dar suntem, desigur, deschisi la sugestii pentru alte zone.

Cerinte

-Dorinta de a conduce si gestiona propria afacere
-Experienta de vanzari directe in B-2-B.
-Sa aveti o oarecare experienta tehnica si bune abilitati de prezentare
-Energie pentru a motiva si conduce o organizatie de vanzari
-Angajament puternic si capacitatea de a lucra independent
-Sa aveti in instinct de castigator distinct si puternic simt al responsabilitatii.
-O atitudine pozitiva si capacitatea de a inspira

Oferta (bonusuri, beneficii)

Exclusivitate in zonele alocate.