Click aici »

Strungar

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Industrie
Data introducerii
03-03-2014
Data actualizare
10-09-2020

Descrierea postului

- executa piese dupa documentatie tehnica, respectand conditiile impuse;
- executa piese dupa model conform instructiunilor scrise;
- efectueaza autocontrolul semifabricatelor/ reperelor/ pieselor si informeaza imediat seful ierarhic, in cazul depistarii unor neconformitati;
- respecta toate regulile de protectie a muncii, prevenire a incendiilor, perecum si programele de management al mediului si al securitatii si sanatatii ocupationale;
- mentine in buna stare de functionare masinile-unelte din dotare, efectueaza intretinerea curenta;

Cerinte

- spirit de organizare, initiativa, disciplina, perseverenta;
- capacitate de a lua decizii optime in conditii dificile;
- usurinta in comunicare, rezistenta la stres.
- comunicare si spirit de lucru in echipa; respect fata de cei cu care intra in contact;
- capacitate de a citi si utiliza desenele de executie si altele similare
- capacitate de a stabili si organiza locul de munca (selectarea vitezelor de lucru, alegerea sculelor, reglarea dispozitivelor masinii)
- capacitatea de a prelucra piese de diferite forme si marimi, la dimensiunile, rugozitatea si precizia impusa de documentatia de executie

Oferta (bonusuri, beneficii)

- desfasoara activitatea intr-un singur schimb de 8 ore. Salariul negociabil.

Trimite CV