Click aici »

Strungar polivalent CNC ptr. detasare in Franta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, France
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
23-08-2012
Data actualizare
00-00-0000

Descrierea postului

Angajam STRUNGAR pt Franta, care sa aiba experienta pe CNC-uri

Cautam INGINERI sau STRUNGARI calificati pe masini CNC
- pentru post de lucru cu detasare in FRANTA
- cei care au mai lucrat in strainatate in special Franta au un avantaj
Cerinte
- experienta in domeniu STRUNGARIEI si pe MASINI CNC (piese pentru industri aeronautica de mare precizie si dificultate) - de minim 5 ani
- vorbitor de limba FRANCEZA (nivel incepator-mediu)
Beneficii Oferite
Se ofera:
-contract de munca in Romania cu detasare in Franta
- salariu 1100 euro
- transport Rom-Fr dus-intors (gratuit)
- cazare (gratuita)
Descrierea firmei
Agent de munca temporara si Producator de mobilier

Cerinte

- experienta in domeniu minim 5 ani
- de preferinta cunoasterea limbii franceze minim: incepator - mediu
- disponibilitate de plecare in scurt timp

Oferta (bonusuri, beneficii)

- se deconteaza transportul si cazarea (gratuite)
- salariu + diurna motivante

Locul muncii: Franta, Brive la Gaillarde

Email: deco_cv@yahoo.com; fax 0348.815.280