Strungar masini traditionale/conventionale in metal, ind. aeronautica piese de mare precizie Franta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, France
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
17-09-2012
Data actualizare
17-09-2012

Descrierea postului

Strungar pe masini traditionale/conventionale in metal - fabricare de piese ce se folosesc in industria aeronautica -piese de mare precizie -

Nous recherchons des Ouvriers Professionnel niveau 3 (OP3).

- post pentru FRANTA - Brive -
- Limba Franceza este obligatorie (minim) un nivel incepator (de preferat MEDIU)

Cerinte

- Se cere experienta vasta pe strunguri traditionale/conventionale si pe mai multe tipuri de masini (10-20 ani)
- cunoasterea limbi Franceze la un nivel Mediu
- este de preferat sa trimiteti un CV in lb Franceza, care sa contina si o poza si un ID de SKYPE
- CV se poate trimite si pe adresa de email: deco_cv@yahoo.com (cu mentiunea postului pt care aplicati)

Oferta (bonusuri, beneficii)

se ofera extra :
- decont pentru transport Rom-Franta (dus-intors)
- cazarea este asigurata pe toata perioada contractului (apartament cu 2 camere)
- contract initial pe 3 luni (cu prelungire pana la 1 an)