Click aici »

Structurist si Arhitect

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bacau Bacau
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design
Data introducerii
27-01-2018
Data actualizare
27-01-2018

Descrierea postului

Candidatul trebuie sa cunoasca Archicadul (Arhitectul), Autocad Structural Detailing & Robot (Structuristul) sau MEP/Autocad (ing. instalator).
Cautam si desenatori pentru constructii, cunoscator de archicad.
Orice alt program reprezinta un avantaj. Putem initia si specialisti la inceput de drum.
Activitatea se va desfasura in ors. Tg. Ocna, Bacau.

Cerinte

Atentia la detalii si dorinta de a invata pe tot parcursul activitatilor;
Sa fie la curent cu legislatia in domeniul CCIA, nu e neaparat necesar la inceput, ci pe parcurs.
Candidatul sa se poata deplasa si pe santiere pentru a verifica lucrarile;
Pe viitor vom deschide si in Brasov un birou si va trebui sa acoperim si acea zona;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Posibilitate de cazare in Tirgu Ocna din primavara anului 2018;
Masina de serviciu disponibila pentru interes de serviciu;
Angajare pe domeniul studiat;
In functie de experienta si capacitatea de lucru, salariul se va negocia si poate ajunge pana la 6000 lei sau mai mult in functie de candidat.

Trimite CV