Click aici »

Storekeeper/ magazioner depozit

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
400 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
18-11-2011
Data actualizare
18-11-2011

Descrierea postului

Titularul postului va avea întreaga responsabilitate pentru func?ionarea depozitului unei companii de publicatii mass-media. De asemenea va fi responsabil de instruirea unei alte persoane din cadrul organiza?iei pentru a face fata sarcinilor necesare pentru buna functionare a depozitului.

Pozitia se potriveste cu o persoan? cu experien?? bun? ?i maturitate.

Cerinte

De asemenea cautam o persoan? de încredere, matura, cu experien?? bun? in gestionarea de magazine sau depozite.

În plus, persoana trebuie s? fie bine organizata ?i s? fie capabila a se adapta oamenilor de toate vârstele ?i experiente diferite .

Dedicarea la locul de munc? este esentiala ca si este abilitatea de a urma instruc?iunile. Un bun sim? de responsabilitate este de asemenea important.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Salariu 400 ?/ luna.
-Alte beneficii.