Click aici »

Startup Mobile Phone Communication Business Advisor

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Pitesti Brasov Bucuresti Cluj-Napoca Constanta Pitesti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
31-05-2013
Data actualizare
31-05-2013

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Continuam extinderea, atat a proiectelor de dezvoltare antreprenoriala, cat si a distributiei de produse, accesorii si servicii, pentru cei mai importanti operatori de telefonie mobila: Vodafone, Orange si Cosmote pe piata din Romania.

Compania ofera solutii extinse de dezvoltare antreprenoriala prin pachete specifice de start-up, valorificand creativ oportunitatile pe care le ofera mediul economic, utilizand programe alternative si strategii de ultima generatie pentru retentia si motivarea consumatorilor, punand la dispozitie optiuni financiare viabile in contextul pietei actuale.

- Produse/Servicii comunicatii telefonie mobila;
- Colaborare / Parteneriat;
- Identificarea de noi clienti si parteneri;
- Identificarea de noi oportunitati de afaceri;
- Analizare necesitati telecomunicatii;
- Formarea si intretinerea de relatii pe termen lung cu clientii si partenerii;
- Formarea si educarea propriei echipe;
- Atingerea obiectivelor de afaceri propuse;
- Venituri pe baza de comisioane si bonusuri.

Cerinte

- Experienta anterioara in domeniile start-up / promovare / marketing / vanzari constituie un avantaj;
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare, negociere;
- Foarte bune abilitati de analiza si planificare;
- Personalitate puternica;
- Valori personale profunde si stabile;
- Dorinta de cunoastere si educatie;
- Gandire pozitiva;
- Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii;
- Orientat spre construirea unei cariere;
- Focalizat pe atingerea obiectivelor;
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii;
- Perseverent;
- Ambitios;
- Creativ, cu initiativa;
- Dinamic, energic;
- Cunostinte de operare PC;
- Optimist, psihic excelent, stare de sanatate impecabila;
- Capacitate de identificare si valorificare potential business si oportunitati;
- Seriozitate, punctualitate;
- Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti sau angajatori;
- Referinte impecabile de la locurile de munca anterioare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Educatia si experienta specifica se capata in cadrul programului;
- Venituri lunare de 300-500 Euro pentru o implicare part-time (20-30 ore / saptamana) asigurate prin atingerea target-urilor;
- Venituri lunare de 1.000-1.500 Euro pentru o implicare full-time (40-50 ore / saptamana) asigurate prin atingerea target-urilor;
- Venituri lunare nelimitate pentru activitate de cariera;
- Venituri reziduale pentru activitate de top management;
- Evolutie dinamica in cariera;
- Avansare in functie de performanta;
- Program flexibil (part-time / full-time);
- Posibilitate de a lucra individual, intr-o echipa proprie tanara, dinamica si flexibila sau in top management.