Click aici »

Stagiu audio

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
30-04-2009
Data actualizare
31-08-2009

Descrierea postului

ALIRIA Exclusive Artists Management organizeaza gratuit un stagiu de pregatire pentru cei ce doresc sa se familiarizeze cu tehnologia audio.

Daca te pasioneaza muzica si doresti sa dobandesti cunostintele de tehnologie audio, inregistrari in studio, cunostintele de fizica, acustica si electronica fara de care nici un inginer de sunet nu s-ar descurca, trimite-ne un mail la audio0208@gmail.com.

Cerinte

Sunt necesare buna ureche muzicala, aptitudini de lucru cu calculatorul si echipamente electronice, seriozitate si pasiune pentru domeniu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

La completarea stagiului exista posibilitatea sa te alaturi echipei noastre.