Click aici »

Stagiar Social Project Development

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
01-07-2011
Data actualizare
01-07-2011

Descrierea postului

-Planifica si organizeaza derularea activitatilor Asociatiei:elaborare grafic de desfasurare, contactare participanti, stabilire necesar pentru fiecare activitate, stabilire locatie etc.

- Elaboreaza si actualizeaza bazele de date cu participantii la activitatile Asociatiei Acces pentru toti (baza de date voluntari, baza de date beneficiari, baza de date specialisti din diferite domenii si arii de activitate - companii/ONG-uri/IMM-uri/ Scoli Populare de Arta etc.)

- Participa la scrierea propunerilor de finantare

- Identifica potentiali sponsori si linii de finantare pentru proiectele Asociatiei

- Elaboreaza rapoartele de monitorizare ale activitatilor Asociatiei

- Participa la organizarea si desf?surarea tuturor evenimentelor din cadrul Asociatiei

Cerinte

- studii universitare terminate sau ultimul an in domeniul social (sociologie, psihologie etc)

- cunostinte avansate in domeniul IT: Microsoft Office, retele de socializare

- cunostinte de nivel avansat de limba engleza, cunostintele avansate de limba franceza prezinta un avantaj

- disponibilitate imediata pentru Part-Time sau Full-Time (de preferat Full-Time)

- abilitati de comunicare si interrelationare atentie la detalii creativitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- stagiu neremunerat

- posibilitate de angajare dupa finalizarea stagiului (3 luni).