Click aici »

Specialisti SSM

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Industrie, Educatie/Training
Data introducerii
04-05-2010
Data actualizare
23-12-2012

Descrierea postului

Doar pentru studii superioare si vechime in specialitate SSM sau RU de minim 3 ani! Abilitati de comunicare Seriozitate, promptitudine, confidentialitate si fidelitate fata de firma.

Se ocupa cu predarea cursurilor in domeniul de pregatire, intocmeste catalogul, tine prezenta, acorda note cursantilor. Face parte din comisia de examinare finala.

Cerinte

Sudii superioare + 3 ani experienta in domeniu SSM sau RU.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se acorda salariu motivant + bonusuri. Pentru implicare in activitatea firmei se acorda suplimente, bonusuri, prime.
Ceio fara studiile necesare sa nu aplice!