Click aici »

Specialisti Irigatii/ANIF

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, Moldova
Alexandria, Braila, Bucuresti, Buzau, Ilfov Alexandria Braila Bucuresti Buzau Ilfov
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
30-08-2017
Data actualizare
15-05-2018

Descrierea postului

Responsabil intretinere utilaje BR, GL, VN, VS, BC/MD: CAHUL, VULCANESTI, COLIBASI, SLOBOZIA MARE, TIGANCA, COMRAT, CIMISLIA.

Companie multinationala, importator unic autorizat de masini si utilaje al unor marci de prestigiu, cu o gama completa de tractoare, combine de recoltat, prese de balotat si alte utilaje din aceeasi categorie, cauta in toate zonele tarii mecanici cu sau fara experienta in service si exploatarea de utilaje agricole.
Responsabilitati:
- Intretine si repara utilajele agricole conform indicatiilor sefului de atelier
- Completeaza zilnic ordinele de misiune
- Mentine in stare buna instrumentele de lucru din dotare
- Respecta procedurile si normele prevazute in manualele de garantie

Cerinte

Candidatul ideal:
- Calificare de mecanic agricol/ auto
- Experienta in domeniul reparatiilor de utilaje agricole/ constructii/ auto de minim 3 ani
- Cunostinte temeinice de mecanica, hidraulica si electrica
- Cunostintele privind programele de identificare piese si programele de diagnoza constituie un avantaj
- Cunostinte medii/minime de limba romana/ engleza
- Permis de conducere categoria B - constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizare atractiva functie de experienta si performanta.

Trimite CV