Click aici »

Specialist suport tehnic limba maghiara

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Hardware, IT Software, Telecomunicatii
Data introducerii
15-02-2010
Data actualizare
15-02-2010

Descrierea postului

Receptioneaza si inregistreaza problemele semnalate in functionarea echipamentelor IT de la clientii unei companii de renume in domeniu
Analizeaza problemele clientilor si ofera solutii concrete
Colaboreaza cu departamentele implicate pentru rezolvarea rapida a problemelor semnalate de catre clienti
Utilizeaza cat mai corect si eficient aplicatiile in care lucreza si respecta procedurile companiei.

Cerinte

Orientare catre client si intelegerea nevoilor acestora
Aptitudini de comunicare, capacitate de sinteza, spirit de echipa
Cunostinte avansate in domeniul IT (hardware) si o buna cunoastere a vocabularului de specialitate
Cunoasterea limbilor MAGHIARE si ENGLEZA la nivel aavansat
Experienta anterioara in domeniu reprezinta un avantaj (minim sase luni).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract de munca, training de specialitate sustinut in limba engleza
salariu motivant, bonuri de masa, decontarea transportului, bonusuri de performanta
program flexibil
concediu de odihna de 21 de zile
posibilitati de promovare.