Click aici »

Specialist sef AMC

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Inginerie
Data introducerii
06-02-2014
Data actualizare
06-02-2014

Descrierea postului

Competente si cunostiinte:
-Experienta de conducere colectiv, echipa;
-Abilitatea de analiza a eficientei activitatii efectuate;
-Abilitati de organizare a interactiunii cu societati mari de antreprenoriat;
-Abilitati de incheiere a contractelor cu contragentii;
-Cunostinte in domeniul practicilor eficiente de incheiere a contractelor cu contragentii;
-Cunoasterea legislatiei normative privind aceasta functie
-Cunostiinte de informatica si automatica;
-Proiectare asistata de calculator si utilizare software dedicat;
-Implementarea, testarea utilizarea si mentenanta echipamentelor numerice si analogice de uz general si dedicat, inclusiv pentru aplicatiile de conducere;
-Dezvoltarea de aplicatii (secventiale, concurente, timp real, nontimp real, locale, distribuite, incorporate, nonincorporate, mobile, etc.), utilizand diverse limbaje, medii, tehnologii si platforme de programare si baze de date;
-Modelarea, simularea, identificarea si analiza proceselor.

Cerinte

-studii superioare de specialitate AMC;
-experienta in domeniu minim 5 ani din care ultimii 2 ani in functie de conducere (sef brigada, sef birou, sef sectie, sef sector);
-limbi straine: engleza obligatoriu. Cunoasterea limbii ruse reprezinta un avantaj;
-experienta de lucru in functiile de AMC si automatizari in domeniul petrolier; Energetic sau in cadrul firmelor industriale mari;
-participarea la reparatii capitale AMC si automatizari din cadrul societatilor industriale;
-Ultimele cursuri de crestere a calificarii pe specializare, trebuie sa fie finalizate nu mai devreme de 2010.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu concurential;
- Pachet social dezvoltat si concurential;
Termenul de depunere a CV-urilor este data de 20.02.2014