Click aici »

Specialist Resurse Umane

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari, Secretariat/Administrativ, Resurse umane
Data introducerii
22-11-2011
Data actualizare
03-01-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

? Organizarea activitatii de resurse umane
? Crearea si imbunatatirea proceselor si procedurilor de resurse umane
? Activitati de administrare de personal: contracte, adeverinte, REVISAL etc.
? Derularea de procese de recrutare si selectie in diferite locatii din tara
? Gestionarea si mentinerea relatiilor cu candidatii si angajatii interni
? Implicarea activa in imbunatirea continua a activitatii companiei.

Cerinte

? Persoana cu initiativa, flexibila, ordonata
? Foarte bune abilitati de organizare si planificare
? Atitudine pozitiva si optimista
? Cunostinte de limba engleza nivel mediu
? Cunostinte de baza in Excel, Word, Outlook.

Oferta (bonusuri, beneficii)

? Posibilitate de dezvoltare profesionala (initiere cu ajutorul unui consultant professional)
? Echipa de lucru dinamica si tanara.