Click aici »

Specialist resurse umane

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Resurse umane
Data introducerii
06-06-2018
Data actualizare
06-06-2018

Descrierea postului

- organizeaza, coordoneaza si asigura intregul proces de recrutare si selectie de personal;
- asigura elaborarea, modificarea, actualizarea, gestionarea si optimizarea fiselor post si obiectivelor de calitate, dupa organigrama societatii, pe seama propunerilor directorilor de departament;
- gestioneaza procesul de integrare a noilor angajati, programele anuale de formare profesionala;
- elaboreaza, actualizeaza si optimizeaza procedurile de evaluare a personalului, gestioneaza procesul de evaluare;
- reprezinta societatea in relatia cu ITM;
- participa la elaborarea si optimizarea procedurilor de lucru specifice impreuna cu managerul direct si directorii de departamente;
- asigura intocmirea documentelor la angajarea si incetarea raporturilor de munca;
- urmareste constant legislatia de specialitate si se asigura de respectarea acesteia.

Cerinte

- 3-5 ani experienta in domeniul resurse umane;
- Studii superioare in domeniu;
- Cunostinte temeinice de legislatia muncii;
- Orientare catre client;
- Abilitati interpersonale excelente;
- Abilitati de comunicare;
- Bune abilitati de organizare si planificare;
- Gandire analitica;
- Atentie la detalii;
- Promptitudine;
- Orientare catre solutii si rezultat;
- Proactivitate;
- Abilitatea de a gestiona simultan sarcini multiple;
- Cunostinte foarte bune de MS Office - Excel, Word, PowerPoint;
- Cunostinte bune de limba engleza (scris si vorbit).

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu atractiv;
- Oportunitate de construire a unei cariere intr-un mediu dinamic;
- Dobandirea de cunostinte si acumularea de experienta de la o echipa cu inalte standarde de pregatire si profesionalism.