Click aici »

Specialist publicitate si marketing

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Publicitate/PR, Marketing
Data introducerii
07-06-2019
Data actualizare
07-06-2019
Confidential
Trimite CV

Descrierea postului

Specialist in Publicitate si Marketing - va fi responsabil in principal de realizarea politicilor comerciale si de marketing a intreprinderii. Pentru aceasta pozitie va fi angajat un tanar cu varsta pana in 25 de ani, cu viziune asupra strategiilor de dezvoltare, capabil sa implimenteze si sa alinieze nevoile companiei la noile solutii existente pe piata in acest domeniu.

Cerinte

Principalele responsabilitati:

- realizeaza planul de vanzari si marketing elaborat in stransa legatura cu administratorul;
- identifica directii de dezvoltare si propune solutii de promovare;
- reprezinta intreprinderea in fata clientilor, partenerilor si a altor persoane din exterior;
- asigura calitatea serviciilor pre-vanzare si vanzare;
- analizeaza tendinte ale pietei si propune obiective de vanzari, profit, promovare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu competitiv.
Birou in zona centrala.
Program de lucru flexibil.
Traininguri si deplasari.

Trimite CV