Click aici »

Specialist Marketing

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
03-02-2018
Data actualizare
03-02-2018

Webmagnat

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Stupul WebMagnat are nevoie de albinute de tip specialist marketing.

Cautam o albinuta lucratoare si creativa care sa ne ajute in departamentul unde se prelucreaza si se promoveaza mierea, cunoscut si sub denumirea de Marketing.

Anuntul este pentru un post full time in biroul din Iasi.

Cerinte

Cum trebuie sa fie albinuta care va intra in stup alaturi de noi:
- sa fie organizata si ordonata
- sa fie creativa, sa gaseasca solutii acolo unde ?legea? impune restrictii
- sa fie proactiva
- sa aiba foarte bune abilitati de comunicare
- foarte buna capacitate de sintetizare a informatiilor, estimare si analiza
- sa implementeze ideile/conceptele in campaniile de marketing
- sa fie pasionat de mediul online si de social-media
- sa fie pasionat de content-writing
- sa aiba cunostinte de limba Engleza
- sa aiba capacitatea sa anticipeze la modul real trendurile de evolutie a pietei din domeniile de business ale clientilor
- sa fie proaspat absolvent de studii de specialitate in marketing/comunicare/management

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce oferim:
- salariu fix
- laptop
- telefon
- birou si materiale de birotica care sa ii fie de ajutor in organizarea muncii
- posibilitate de dezvoltare si promovare in cadrul echipei
- seriozitate
- cadouri si surprize
- carti de vizita
- atmosfera placuta si distractie
si multa cafea :)

Trimite CV