Click aici »

Specialist in vanzari / szaktanacsado

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
300 EUR
Oras(e)
Gheorgheni Gheorgheni
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
22-05-2019
Data actualizare
22-05-2019

Descrierea postului

Banii nu sunt totul in viata.
In weekend ne odihnim nu muncim, daca vrei un loc de munca langa care o sa ai si viata privata si timp liber atunci aplica. Poti sa inveti secretul comertului modern impreuna cu noi. Vanzator in magazin vestimentar in Gheorgheni - Gyergyószentmiklós (jud HR), carte de munca cu 8 ore/zi.

Se pot prezenta si persoane fara experienta, daca au capacitati si vointa pentru a invata, cu viziune pe termen lung.
Candidatul ideal intr-un an ajunge la salariul de 3000ron/luna.

Lehet?ség neked vagy ismer?södnek ha itthon a családod és barátaid mellett szeretnél élni és dolgozni.

Preferam tineri familisti si asiguram conditii flexibile pentru ei.
Cautam persoane pentru a forma o echipa adevarata.

Cerinte

Cerinta pentru limbi vorbite maghiara, romana; Limba franceza si engleza constituie un avantaj.

Studii medii / superioare.
Cunostinte operare PC (Microsoft Office - Word, Excel, E-mail).

E util daca iti place sa oferi informatii despre caracteristicile tehnice si modul de folosire, intretinerea ale produselor.
Aplica daca nu e greu sa identifici nevoile clientilor si oferi consultanta in alegerea produselor.
Va putem oferi experienta accumulata in 18 ani.

Colaboram cu cei mai buni producatori cu inovatie continua.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pentru cei cu rezultate bune oferim Transport platit, bonusuri din vanzari,
o parte a programului de lucru este cu program felxibil.