Click aici »

Specialist depozit

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
13-02-2013
Data actualizare
19-09-2013

Descrierea postului

- Gestioneaza stocurile de marfa din depozit ;
-Asigura manipularea marfii depozit fara pierderi ;
-Respecta conditiile si standardele de depozitare contribuind la aranjarea eficienta a depozitului
-Verificarea cantitativa si calitativa a returilor;
-Inventarierea si transmiterea rapoartelor a stocurilor ;
-Se asigura de buna functionare a echipamentelor din dotarea depozitului
-Altele la cerere;
- Preia si introduce in softul contabil comenzile ;
- Inregistreaza receptia marfii ;
- Emite avide de expeditie, facturi fiscale, bonuri de consum.

Cerinte

- Minim studii medii ;
- Experienta pe un post similar ;
- Capacitate de invatare ;
- Capacitate de organizare si planificare a activitatii ;
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Cunostinte de operare intr-un soft contabil (Charisma sau un alt ERP constituie avantaj);
- Cunostinte de operare pe calculator (Office);
- Abilitati de comunicare ;
- Persoana responsabila, organizata, constiincioasa, cu spirit de echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Contract individual de munca-perioada nedeterminata
- Posibilitati reale de promovare
- Salariu atractiv.