Click aici »

Specialist Contabilitate Financiara

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
14-12-2011
Data actualizare
14-12-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

? Realizarea contabilitatii primare a firmei;
? Realizarea contabilitatii financiare a firmei;
? Mentinerea relatiei cu institutiile statului;
? Intocmirea bilantului contabil lunar;
? Furnizarea de analize financiare, previziuni;
? Efectuarea bugetului;
? Realizarea de diferite sarcini administrative necesare bunei desfasurari a activitatii contabile;

Cerinte

? Experienta minim 2 ani in domeniul contabil;
? Absolvent de studii superioare de specialitate( profil economic, contabilitate, gestiune);
? Cunostinte operare programe de contabilitate;
? Cunostinte bune de operare PC - MS Office (Excel si Word);
? Abilitati de comunicare si relationare;