Click aici »

Spalator vase hotel 4 stele

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
1500 EUR
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Restaurant
Data introducerii
20-07-2017
Data actualizare
20-07-2017

Descrierea postului

Care este scopul principal al rolului?

Lucrati cu seful de bucatarie pentru a va ajuta sa pastrati standardele de functionare a performantei, asigurandu-va ca standardele de igiena ale bucatariei sunt conform fisei de post.

Scopul principal fiind ingrijirea si satisfactia clientilor.

Responsabilitati si indatoriri cheie

    Curatati toate holurile si in zonele de bucatarie.
    Pastrati curatarea rezervoarelor de gunoi si a colectoarelor de gunoi.
    Pastrati spatiile de spalare curate
    Depozitati vasele si toate vasele de gatit in locurile lor.
    Identificati sarcinile zilnice de curatare pentru a fi completate de programul stabilit.
    Raportati toate obiectele deteriorate din zona dvs. de responsabilitate catre seful Departamentului.
    Efectuati orice alte indatoriri solicitate in mod rezonabil de catre supraveghetorii si echipa de management. Candidatul ideal
    Bucatarul ideal de bucatarie va avea capacitatea de a lucra sub presiune, o atentie deosebita pentru detalii, un standard ridicat de prezentare personala si o personalitate confidenta, profesionala si primitoare.

Cerinte

- atentie la detalii, pozitiv, harnic, seriozitate
- engleza nivel mediu

Oferta (bonusuri, beneficii)

Un salariu competitiv
Mancare gratuita la locul de munca
Cazare 34 lire pe saptamana
    28 de zile de vacanta in fiecare an, inclusiv sarbatorile bancare (acest lucru creste anual pana la maximum 33 de zile)
    Scheme de stimulare bazate pe hoteluri
    Reduceri de cazare in cadrul grupului cu tarifele colegilor la celelalte hoteluri ale noastre
    Oportunitati excelente de instruire si dezvoltare in cadrul hotelului si al companiei
    Recompense financiare pentru furnizarea de servicii senzationale
    Mancare gratuita la locul de munca.