Spalator DINAMIC de Vase - restaurant in Franta - de preferat vorbitor de franceza

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, France
Bucuresti, Constanta, Iasi, Strainatate, Toate orasele Bucuresti Constanta Iasi Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
19-07-2013
Data actualizare
19-07-2013

Descrierea postului

Cautam spalatori de vase foarte dinamici pentru Franta - 2 posturi ( se spala in pricipal cu ajutorul masinilor specifice)
- pentru o perioada de 3 luni
- nu se percep nici un fel de comisioane sau taxe
- se asigura cazare si masa

Cerinte

se cere multa concentrare (in pastrarea vaselor intacte) si
- viteza la postul respectiv, fiind vorba de un volum mare de munca ( persoana respectiva trebuie sa fie deosebit de DINAMICA)
- cei care stiu putina franceza au sanse mai mari de plecare; de asemnea experienta este un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

- se ofera cazare
- masa (in cadrul bucatariei restaurantului)