Click aici »

Spalator Calcator - Hello Hotels Bucuresti

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
30-10-2014
Data actualizare
30-10-2014

Descrierea postului

Spala, calca si usuca lenjeria de hotel, restaurant,
Utilizeaza corect echipamentul din dotare si respecta regulile referitoare la compozitia materialelor, detergenti, culoare, cantitate, temperatura, etc.,
Intocmeste bonuri pentru operatiunile prestate,
Asigura curatenia la locul de munca.

Cerinte

Studii medii,
Cunostinte si indemanare pentru curatarea, spalarea si calcarea materialelor,
Responsabilitate si spirit de echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei.
Beneficii si facilitati acordate angajatilor Continental Hotels, inclusiv in cadrul hotelurilor Continental si Ibis.
Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.

Hello Hotels este amplasat in imediata apropiere a Garii de Nord Bucuresti, pe Calea Grivitei 143. Este un hotel de 2* ce isi intampina oaspetii intr-o atmosfera prietenoasa, vesela si relaxata.
Hotelul dispune de 150 camere, Tekaffe si Restaurant Self-Service.