Click aici »

Spalator auto

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Sibiu Sibiu
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
20-04-2012
Data actualizare
15-05-2012

Descrierea postului

- receptia autovehiculului si pregatirea lui pentru a fi livrat clientului,
- spalarea autovehiculelor conform planului stabilit de catre seful direct,
- efectueaza curatirea autovehiculelor in spatiul special amenajat , exterior si interior,
- curata si salubrizeaza interiorul si exteriorul mijloacelor de transport,
- predarea in cele mai bune conditii (curatenie) a autovehiculului,
- foloseste utilaje si mijloace specifice curatirii si intretinerii mijloacelor de transport.

Cerinte

- permis categoria B,
- studii medii,
- 1 an experienta,
- atentie la detalii, buna organizare si rigoare,
- capacitate de efort, interes si initiativa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

se discuta la interviu