Click aici »

Spa Therapist Hotel 4 stele

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Servicii infrumusetare
Data introducerii
19-07-2017
Data actualizare
19-07-2017

Descrierea postului

Spa Therapist va interactiona cu oaspetii si membrii spa si va oferi o experienta spa excelenta in orice moment. Veti oferi o gama completa de Terapie de Frumusete, asigurandu-va ca un standard ridicat este mentinut pe parcursul fiecarui tratament si, de asemenea, efectuati vanzari cu amanuntul tuturor membrilor si oaspetilor.

Cerinte

experienta similara in domeniu

Oferta (bonusuri, beneficii)

Un salariu competitiv (vi se comunica la interviu)
    28 de zile de vacanta in fiecare an, inclusiv sarbatorile bancare (acest lucru creste anual pana la maximum 33 de zile)
    Scheme de stimulare bazate pe hoteluri
       Reduceri de cazare in cadrul grupului cu tarifele colegilor la celelalte hoteluri ale noastre
    Oportunitati excelente de instruire si dezvoltare in cadrul hotelului si al companiei
    Recompense financiare pentru furnizarea de servicii senzationale
    Mancare gratuita la locul de munca