Click aici »

Soferi TIR

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
04-08-2014
Data actualizare
07-02-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Transport/Distributie
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Sc Gator Personal Srl angajeaza 2 soferi pentru firma partenera din Suedia incepere din martie 2018. Se transporta marfa generala si ADR colete pe Suedia.

Candidatul ideal:
- Experienta pe Comunitatea Europeana;
- Conduce camion de mare tonaj in conditii de siguranta si promptitudine in livrarea marfurilor pe teritoriul Europei;
- Foloseste timpul de condus eficient;
- Respecta reguli de circulatie si legislatia programului de condus;
- Respecta colegii si colaboratorii;

Engleza conversational necesara.

Perioada de lucru min. 8 saptamani cu 2 saptamani repaus.

Cerinte

- permis conducere categoriile B, C, E;
- atestat sofer profesionist pentru transport marfuri;
- card tahograf digital;
- atestat ADR;
- minim 1 an experienta in conducerea autovehiculelor articulate cu MTMA 40 T international;
- limba ENGLEZA mediu;
- disponibilitatea de a lucra min. 8 saptamani pe teritoriul CE;
- seriozitate si responsabilitate;
- aviz medical, aviz psihologic si fisa de aptitudine valabile;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- contract de munca, asigurare;
- se ofera un loc de munca stabil;
- salariu 2100 euro;
- echipament, telefon.