Click aici »

Soferi TIR Comunitate

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Romania, France, United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
30-04-2018
Data actualizare
04-12-2018
Confidential
expirat

Descrierea postului

Cautam soferi TIR cu experienta pentru Comunitate. Se lucreaza numai la program, intr-un mediu placut si relaxant, Nu se schimba camion, nu se schimba semiremorca, se pleaca si se intoarce incarcat in Romania cu camionul.
Pentru mai multe detalii va asteptam cu un telefon la 0758.067.850

Cerinte

- abilitati in conducerea si manevrarea camionului cu semiremorca;
- cunoasterea timpilor legal de munca si de repaus, a legislatiei referitoare la programul de lucru al soferului profesionist.
- abilitati in manevrarea gps-ului.
- cunoasterea modalitatilor de aranjare  si ancorare a marfii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- se ofera 2000 euro / luna