Click aici »

Soferi autobuze Germania

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
Germany
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
14-12-2017
Data actualizare
14-12-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Transport/Distributie
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Germana

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Soferul de transport calatori executa transporturi rutiere de persoane in trafic national pe teritoriul Germaniei, cu autobuze si autocare.
- Timp de lucru minim 40 de ore pe saptamana.
- Contract minim un an cu posibilatate de prelungire.
- Cazare asigurata contra cost 300-400 Euro/Luna.

Cerinte

- Permis categoriile D sau DE
- Experienta minim un an
- Limba Germana este necesara: B1 Incepator - Intermediar

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariul initial: Minim 12,50 ? / h brut + adaugari