Click aici »

Sofer

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Deva Deva
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
14-06-2012
Data actualizare
27-06-2012

Descrierea postului

Asigura starea tehnica si curatenia autovehiculului la plecarea in cursa
- Respecta ruta de livrare, asigurand livrarea produselor la toti clientii din ruta, conform facturilor
- Asigura integritatea produselor transportate
- Raspunde de predarea la clienti a documentelor de insotire a marfii, precum si de completarea acestora conform legilor in vigoare
- Raspunde de exploatarea corespunzatoare a autovehiculului

Cerinte

Studii medii
- Sofer profesionist
- Permis de conducere categ B,C si E
- Sa posede Atestat Transport marfa (conform norme ARR)
- Sa posede card tahograf digital
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial corelat cu rezultatele
-posibilitati multiple de dezvoltare personala intr-un mediu prietenos