Click aici »

Sofer

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
20-09-2016
Data actualizare
20-09-2016

Descrierea postului

- Asigura transportul ocazional al angajatiilor si musafirilor
- Asigura cumparaturile de protocol
- Face diferite servicii de aprovizionare
- Efectueaza activitati de curierat documente la solicitarea diferitelor departamente ale companiei
- Supravegheaza intretinerea masinilor din punct de vedere tehnic
- Asigura reviziile tehnice la un service autorizat, pentru masinile din parcul auto HR&GS.
- Mentine legatura cu furnizorii de piese de schimb pentru autoturisme si cu Service-ul auto cu care companía are relatii contractuale
- Mentine relatia cu furnizorulde servici de taxi si verifica lunar voucherele predate si consumate cu centralizatorul de transport
- Supravegheaza curatenia masinilor din parcul auto al dept. HR&GS.
- Indeplineste alte sarcini administrative date de catre seful direct

Cerinte

- Experienta in sofat (fara incidente)
- Permis de conducere categoria B (de cel putin 5 ani)
- Cunoasterea orasului Timisoara
- Cunostinte de baza operare calculator
- Cunostinte mecanica auto
- Experienta in servicii de curierat si lucrul cu autoritatile
- Limba Engleza -nivel minim
- Studii medii
- Punctual si organizat