Click aici »

Sofer

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
11-11-2014
Data actualizare
11-11-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

- Intocmirea lunara si in termenul solicitat a rapoartelor de Administrativ stabilite de superior;
- Respectarea totala a procedurilor specifice Departamentului Administrativ;
- Monitorizeaza starea tehnica a tuturor autoturismelor companiei si raporteaza catre Directorul Resurse Umane si Administrativ;
- Asigura relatia cu autoritatilor abilitate pentru gestionarea parcului auto;
- Asigura rezolvarea in cel mai scurt timp posibil a problemelor aparute la orice autoturism din parcul auto al companiei;
- Realizeaza atributiile de protocol si de transport pentru angajatii din conducere si invitatii acestora, in conformitate cu programul pus la dispozitie de secretariatul firmei;
- Asigura transportul documentelor interne catre / de la alte locatii ale companiei, furnizori si orice alta institutie, in conformitate cu nevoile si programarile Receptionerei;
- Verifica lunar foile de parcurs;
- Verificarea intocmirii fiselor masinilor, asigura programul de mentenanta preventiva, cel necesar de reparatii? cand este cazul, asigurarea tuturor documentelor impuse de legislatie (CASCO, RCA, ITP, procura ? cand este cazul), asigura suport utilizatorilor.
- Acorda suport tuturor angajatilor companiei in orice problema de tip profesional, pe baza competentelor si responsabilitatilor sale;
- Duce la indeplinire orice sarcina referitoare la pozitia detinuta in cadrul companiei, solicitata de superioriil directi.

Cerinte

- Studii medii
- Experienta 1 an pe o pozitie similara