Click aici »

Sofer transport marfa

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica, Transport/Distributie
Data introducerii
30-06-2008
Data actualizare
30-06-2008

Descrierea postului

Responsabilitati:

1. Transporta marfa in baza documentelor de insotire.
2. Gestioneaza produsele transportate si este responsabil pana la descarcarea lor la destinatie.
3. Urmareste respectarea conditiilor de livrare / ridicare a marfii (cantitate, calitate, documente) de catre furnizori / beneficiary.
4. Folosirea si intretinerea masinilor conform politicii firmei.
5. Intocmirea zilnica a foilor de transport zilnice.

Cerinte

- Studii medii finalizate.
- Permis de conducere categoria B si C.
- Atestatul profesional de transport marfa constituie un avantaj.
- Experienta intr-un post similar minim 1 an.
- Fara antecedente penale.
- Disponibilitate program prelungit si deplasari frecvente in tara.
- Capacitate de efort fizic.
- Persoana responsabila, cu atentie distributiva, atent la detalii, bine organizat, punctual, aspect ingrijit.
- Bune abilitati de comunicare si relationare.
- Minime cunostinte tehnice auto.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se oferta:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata,
- Pachet salarial motivant,
- Diurna pentru deplasari si cazari,
- Telefon de serviciu.